Teslimat ve İade

Faaliyet gösteren bütün firmaların sektör ve kategorik olarak bir arada toplandığı çatıdır. Türkiye’nin artan nüfus yapısına paralel olarak açılan işletme sayısı da artmaktadır. Artan işletme sayısına göre de işletmeler arası rekabet çok yoğun olmaktadır. Ziyaretçilerin artan ihtiyaçlarını karşılamak ve yoğun rekabet ortamından yararlanmaları ihtiyacına firma rehberleri cevap vermektedir. Ziyaretçilerin sokak sokak, cadde cadde gezmelerine gerek kalmadan istedikleri firmayı, ürünü ve kampanyayı bulmaları kolaylaşmaktadır. Bu hem fiziki yorgunluğu azaltıyor, hem zamandan tasarruf edilmesini, hem de ekonomik olmasını sağlamaktadır.

Sitemize kayıt olan her firma firmalarından kendileri sorumludur egem ajans ve bağlı olduğu çağıl ajans organizasyon şirketi sorumlu değildir ilan veren her firma müşterilerinden kendisi sorumludur.

Sitemize firmasını ekleyen tüzel veya kişiler yönetim tarafından ilan kontrol edildiği ve uygunluğu onaylandığı zaman 24 saat içinde yayına alınacak verilen ilan içerisi uygun değil ise yayına alınmayacaktır.

Sitemizde ürün alındığı zaman veya bir araç ev kiralandığı taktir de egem ajans teslimat etmemekte olup hizmet aldığınız firma sorumlu ve teslim edecektir.